קבלת עזרה

חומרים / כיצד להגיש בקשה / פעילות איל“ר בפולין

יש להפנות שאלות על אודות השלב הראשון בהגשת הבקשה למשרד לוותיקי המלחמה וקורבנות הדיכוי בפולין, בטלפון 22-661-81-29 (48)+או בדואר אלקטרוני בכתובת info@udskior.gov.pl. נא שימו לב כי מספר הטלפון פעיל רק במהלך שעות העבודה בפולין. כתובתו של המשרד לוותיקי המלחמה וקורבנות הדיכוי בפולין היא רח' ושפולנה 2/4, ורשה 00-926, פולין, ומספר הפקס של המשרד הוא 22-661-90-73 (48)+.

יש להפנות שאלות על אודות השלב השני בהגשת הבקשה למוסד לביטוח לאומי בפולין (ZUS): הגברת מגדלנה איגנצ'וק, המחלקה לקצבאות זרות, בטלפון מס' 77 33 538 22 (48+) או בדואר אלקטרוני בכתובת Magdalena.ignaciuk@zus.pl.

באפשרותם של מגישי בקשות הזקוקים לעזרה נוספת במילוי טופס הבקשה לפנות לכל אחד מן הארגונים שבאתרים המקושרים באוסטרליהקנדה,הממלכה המאוחדתארצות הברית אשר התנדבו לסייע בהליך הגשת הבקשות.

משאב נוסף: שירותים קהילתיים בע"מ יצרו אתר אינטרנט   (1)  בגרסה בשפה הפולנית ובשפה האנגלית כדי להשלים חלקים בסיפור המקרה האופציונלי בתחתית עמוד 4 בתבנית יישום (UDSKIOR (2  ישנן גירסאות של תירגומים באנגלית של מכתבים בשפה הפולנית.(3) UDSKIOR שלחה בקשה למעמד וגורמים פולניים נתנו את אישורם לUDSKIOR לחיפוש תמיכה ותיעוד.

חומרים לצורך הגשת בקשות

לסקירת החומרים והמשאבים לצורך הגשת בקשות, הקישו כאן.

כיצד להגיש בקשה

למידע כיצד להגיש בקשה, הקישו כאן.