מאחורי כל בית, בית עסק או מזכרת, יש סיפור

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקמפיין שיעסוק בחיי הניצולים לפני השואהויעיד על הקשר העמוק בין בתיהם ונכסיהם לעברםהקמפיין יעלה באפריל ויימשך חודש ימים.

החל מיום ב', 1 באפרילנשתף ברשתות החברתיות השונות סרטוניםתמונות ועדויות אשר יציגו את החיים לפני ואחרי השואה במטרה לחשוף את העוול שנגרם למיליוני בני אדם כתוצאה מגזילת רכושם בזמן השואה ולאחריה.

איך תוכל/י להשתתףדף זה מסביר איך להעלות תמונותתוכןקטעי וידאו או לשלוח מייל.

שיאו של האירוע יתקיים ביום השואהיום ה', 2 במאישבו יוצגו גלריית תמונותסרטונים ופרסומים בדף זה

אנא הקליקו על אחד הסמלים מטה על מנת לראות את כל קטעי הוידאו של #MyPropertyStory

ושתפו את בחירתכם בדף שלכם:

Lilly Roth poses at an indoor table in her home in Hungary, 1925-1930. Courtesy of United States Holocaust Memorial Museum.
כותרת התמונה: לילי רוט ליד שולחן בביתה שבהונגריה, 1930-1925

הוסף את סיפורך היום

כיצד תוכלו להשתתף

שתפו ברשתות החברתיות

עזרו לנו להרחיב את הקמפיין ברשת החברתית – סמנו לייק, שתפו, עקבו אחרינו וצרפו לפרסומיכם קישורים לאיל"ר בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

השתמשו בהאשטאג MyPropertyStory# בפרסומים ובציוצים, תייגו את WJRORestitution@ ושתפו תגובות של אחרים.

תמונות לדוגמה

הורידו את קובץ התמונה

העלו את הקובץ לחשבון הרשת החברתית שלכם

הוסיפו כותרת (לצד התמונה המוקטנת)

פרסמו (זכרו לתייג את איל"ר WJRORestitution@)

או, הקליקו על הלינקים האלו כדי לשתף אותם ישירות בעמוד הפייסבוק שלכם.

סרטונים לדוגמה:

הורידו את קובץ הווידיאו

העלו את הקובץ לחשבון הרשת החברתית שלכם

הוסיפו כותרת (לצד התמונה המוקטנת)

פרסמו (זכרו לתייג את איל"ר WJRORestitution@)

או, הקליקו על הלינקים האלו כדי לשתף אותם ישירות בעמוד הפייסבוק שלכם.

הוידאו של לאה אברון

ניצולת השואה לאה #Holocaust, לא תוותר לעולם על מאבקה לצדק.
אנא שתפו את סיפורה ב #MyPropertyStory ועזרו להעלות את המודעות לנושא של השבת רכוש יהודי פרטי וקהילתי שנגזל במהלך השואה. @WJRORestitution

הוידאו של גראטה מארס
לכבוד יום השואה, שתפו את סיפורה של גראטה ב MyPropertyStory#, השופך אור על אי הצדק והעוול שנגרם למיליונים כתוצאה ממה שנגזל מהם במהלך השואה #Holocaust @WJRORestitution

הוידאו של יורם שטיקגולד ניצול השואה יורם #Holocaust, מדבר על רצף האירועים בחייו היוצרים את סיפורו האישי הייחודי. שיתוף הסיפור יסייע להעלות את המודעות לצורך בהשבת רכוש יהודי שנגזל בתקופת השואה

האם אתם קשורים לארגונים שיכולים לקחת חלק בקמפיין?

הפיצו במייל

אנו מעריכים את תמיכתכם ומודים לכם על הסכמתכם לשתף חברים. אנא השתמשו בתכנים שאנחנו מספקים כדי לחלוק את המידע אודות הקמפיין MyPropertyStory# עם משתתפים פוטנציאליים.

טקסט לדוגמה לפנייה במייל מארגונכם:

לכבוד יום השואה החל השנה ביום ה', 2 במאי, משיק הארגון היהודי העולמי להשבת רכוש (איל"ר) קמפיין בן חודש ימים ברחבי הרשתות החברתיות – #MyPropertyStory – שיעסוק בחיי הניצולים לפני השואה, ויעיד על הקשר המהותי בין רכושם לעברם.

החל מיום ב', 1 באפריל, מבקש ארגון איל"ר מניצולי השואה, ילדיהם, נכדיהם, בני משפחתם ואחרים לשתף את סיפורם המיוחד אודות החיים לפני ואחרי השואה, כדי לשפוך אור על העוול שנעשה למיליונים כתוצאה ממה שנלקח מהם בזמן השואה ולאחריה.

במהלך השואה, גזלו הנאצים ועוזריהם את רכושם של היהודים – את בתיהם ובתי העסק שלהם וגם רכוש ששייך לקהילה היהודית. הקמפיין MyPropertyStory# מעלה את המודעות להכרח להתייחס להשבת הרכוש הפרטי והקהילתי שנגזל.

ארגון איל"ר פונה לציבור לשתף סיפורים אלו על ידי סרטונים, תמונות ועדויות – באמצעות פייסבוק, טוויטר ו/או אינסטגרם, להוסיף את ההאשטאג MyPropertyStory# ולתייג את WJRORestitution@. בקשו גם מאחרים לשתף את סיפורם.

כיום, כמעט 75 שנים לאחר השואה, כאשר הניצולים מתבגרים והולכים – הזמן הולך ואוזל. סיפורים אלו יסייעו להעלות את המודעות לאלו שעדיין נאבקים לעשיית הצדק ולהשיב להם את רכושם שנגזל בתקופת השואה.

למידע נוסף, אנא צרו קשר עם ליסה שרמן-כהן במייל mypropertystory@wjro.org.il

טקסט מוצע עבור אתר האינטרנט או הידיעונים שלכם

לקראת יום השואה שחל השנה ביום ה', 2 במאי, יוזם הארגון היהודי העולמי להשבת רכוש (איל"ר) קמפיין בן חודש ימים ברחבי הרשתות החברתיות – #MyPropertyStory – שעוסק בחיי הניצולים לפני השואה ויעיד על הקשר המהותי בין רכושם לעברם.
החל מיום ב', 1 באפריל, ועד ליום השואה, אנו מבקשים מניצולי השואה, ילדיהם, נכדיהם, בני משפחתם ואחרים לשתף ולפרסם את סיפורם המיוחד אודות החיים לפני ואחרי השואה, כדי לשפוך אור על העוול שנעשה למיליונים כתוצאה מגזל רכושם בזמן השואה ואחריה. אנו מבקשים מהציבור לשתף את סיפורם באמצעות פייסבוק, טוויטר ו/או אינסטגרם, להוסיף את ההאשטאג #MyPropertyStory ולתייג את @WJRORestitution. בקשו גם מאחרים לשתף את סיפורם. הצטרפו אלינו, הבטיחו שניצולי השואה יזכו למידה של צדק, ועזרו להם להשיב את רכושם. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט של איל"ר #MyPropertyStory בכתובת www.mypropertystory.org.il.

ארגון איל"ר נאבק למען צדק וכבוד לניצולי השואה #Holocaust

אנא פנו אל mypropertystory@wjro.org.il בכל שאלה